Onlar Erdi Muradına: Ezgi Mola ve Sevgilisi Mustafa Aksakallı Nikah Masasına Oturuyor!

Canlandırdığı her karakterle gönüllere taht kuran oyuncu Ezgi Mola ve uzun yıllardır birlikte olduğu sevgilisi Mustafa Aksakallı bugün dünyaevine giriyor. Sessiz sedasız yürütülen düğün organizasyonu aile arasında yapılacak. Sosyal medyanın en sevilen çiftlerinden olan Ezgi Mola ve Mustafa Aksakallı’nın nikahına ise yalnıza 14 kişinin katılacağı söyleniyor. 

Gelin detayları görelim…

Sevilen oyuncu Ezgi Mola, uzun zamandır Mustafa Aksakallı ile mutlu bir ilişki yaşıyor, birçoğunuz biliyorsunuz eminim ki.

Ünlü oyuncunun, işletmecilik yapan Aksakallı ile yaşadığı aşkı sosyal medyadan takip edebiliyoruz. Her kare ve videolarıyla yürekleri ısıtan çiftin paylaşımlarına beğeni yağıyor adeta.

Aşklarını magazinden uzak yaşayan çiftin sosyal medya paylaşımları sayesinde beraber ne kadar çok eğlendiğine birçok kez şahit olduk.

Özellikle Ezgi Mola’nın evde saklanıp sevgilisini korkuttuğu videolar, izleyenlere her defasında kahkaha tufanı yaşatıyor diyebiliriz.

Son olarak rol aldığı Masumlar Apartmanı dizisinde canlandırdığı ‘Safiye’ karakteriyle başarısını doruklara taşıyan Ezgi Mola’dan güzel haber geldi.

Başarılı oyuncunun hem sevgilisi hem de ortağı olan Mustafa Aksakallı ile bugün hayatını birleştirdiği yönde çıkan haberler magazin gündemine bomba gibi düştü tabii.

2019 yılından bu yana aşk yaşadığı işletmeci sevgilisiyle sessiz sedasız evlilik kararı alan Mola, aile arasında yapılacak bir törenle dünyaevine girecek.

Tüm dünyayı kasıp kavuran koronavirüs salgınından önce düğün hazırlıklarına başlayan çift, pandemi şartları yüzünden evlilik planlarını ertelemek zorunda kalmıştı.

Sadece aile ve yakın dostlarının katılacağı sade nikah törenine 14 kişi katılacağı söyleniyor.

Ezgi Mola ve Mustafa Aksakallı’nın nikah şahitliğini ise; Sinan Engin ve Oğulcan Engin’in üstleneceği iddia edildi.

Bizler de bu tatlı çifte ömür boyu mutluluklar diliyoruz…

Açıkçası Ezgi Mola’nın nasıl bir gelinlik tercih edeceğini de oldukça merak ediyoruz. Sizin düşünceleriniz neler? Yorumlara bekliyoruz…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir