Mahmut Rıdvan Nazırlı Kimdir, Nerelidir? AKP Elazığ Milletvekili Adayı Mahmut Rıdvan Nazırlı’nın Biyografisi

14 Mayıs Cumhurbaşkanlığı ve 28. Dönem Milletvekili seçimlerinin yaklaşmasıyla birlikte siyasi partiler de adaylarını belirlemeye başladı. AKP, Elazığ milletvekili adaylarını açıkladı. Aday listesinde yer alan Mahmut Rıdvan Nazırlı ise vatandaşlar tarafından araştırılmaya başlandı. Peki Mahmut Rıdvan Nazırlı kimdir, nerelidir, mesleği nedir?

İşte detaylar…

14 Mayıs Cumhurbaşkanlığı ve 28. Dönem Milletvekilli Seçimlerine az bir zaman kaldı. Siyasi partiler milletvekili adaylarını belirlemede son aşamaya geldi.

AKP aday listelerini açıklamaya başladı. İlk açıklanan iller arasında yer alan Elazığ adayları da merak konusu oldu. Mahmut Rıdvan Nazırlı, Elazığ listelerinde yer alan bir isim oldu.

Mahmut Rıdvan Nazırlı Kimdir?

Mahmut Rıdvan Nazırlı, lisans eğitimini Selçuk Üniversitesi’nde tamamlamıştır. İktisat alanında diplomasını alan Nazırlı, daha sonra özel bir şirkette kariyerine başlamıştır. Mahmut Rıdvan Nazırlı aynı zamanda iş adamı olarak çalışmalarını sürdürmektedir. 

Mahmut Rıdvan Nazırlı, AK Parti İstanbul 7. Olağan kongresinde il yönetiminde yer alan isimlerden birisi olmuştur. Nazırlı bu görevinden önce AK Parti Genel Merkez Gençlik Kolları Sosyal İşler Başkanı olarak görev almıştır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir